Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)11. Çağrı İlanı kapsamında ilçemizden başvuruda bulunan İbrahim Arslan’a proje değerlendirme sürecinde +10 puan sağlayacak olan “Tavsiye Mektubu” derneğimiz tarafından düzenlenmiş ve başkanımız Hüseyin Gemi tarafından takdim edilmiştir. Projesinin kendisine ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
Leblebi sektörü yatırımcımıza Referans Mektubu sunduk.
![](https://www.kizilyeg.org/wp-content/uploads/2022/04/Denizli-Kizilhisar-Yerel-Eylem-Grubu-Dernegi-KIZILYEG-Ilker-Ozmen-Serinhisar-Belediyesi-Huseyin-Gemi-TKDK-Tavsiye-Referans-Mektubu-Ibrahim-Arslan.jpg)
01
Mar