Haberler

Serinhisar İçin BİR FİKRİM VAR

Kızılhisar Yerel Eylem Grubu Derneği (KızılhisarYEG) olarak, ilçemiz Serinhisar’a fikirleriyle katkı sunmak isteyen vatandaşlarımızı yenilikçi projeler üretmek konusunda teşvik etmek amacıyla “Serinhisar İçin BİR FİKRİM VAR” yarışmasını düzenliyoruz.

AMAÇ

İlçemiz Serinhisar’a fikirleriyle ve projeleriyle katkı sunmak isteyen vatandaşlarımızı yenilikçi projeler üretmek konusunda teşvik etmek ve Serinhisar için yeni fikirler oluşmasını sağlamaktır.

KONULAR

Serinhisar’ın mevcut durumunu iyileştirmeye ve potansiyelini ortaya çıkarmaya yönelik her türlü fikir ve proje ile yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Fikir ve projelerin; özgün, uygulanabilir, sürdürülebilir ve katma değer yaratıyor olması öncelikli kriterlerdendir.

KİMLER KATILABİLİR?

İlçemiz Serinhisar’da yaşayan vatandaşlarımız ya da ilçemiz dışında yaşayan, yaş, cinsiyet, eğitim fark etmeksizin tüm Serinhisarlı hemşehrilerimiz yarışmaya başvuruda bulunabilir.

DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ

  • Farklı ve özgün olması
  • Yenilikçi olması
  • Yeni fikirler oluşmasına katkı sağlaması
  • Uygulanabilir ve sürdürülebilir olması
  • Vatandaşa sağlayacağı fayda
  • Üretime / üreticiye sağlayacağı fayda
  • Sosyal yaşama sağlayacağı fayda
  • Katma değeri artırıcı olması
  • Maliyet / Fayda oranının yüksek olması
  • Serinhisar’ın somut veya soyut kültürel değerleri ile ilgili olması

ÖDÜLLER

Yarışmada

– Birinci seçilen projeye yarım altın

– İkinci seçilen projeye çeyrek altın

– Üçüncü seçilen projeye gram altın

takdim edilecektir.

JÜRİ

Jüri üyeleri başvurular sona erdiğinde ilan edilecektir.

TAKVİM

Serinhisar İçin Bir Fikrim Var fikir ve proje yarışmasının son başvuru tarihi 20 Ekim 2022’dir.

Serinhisar İçin Bir Fikrim Var fikir ve proje yarışmasının ödül töreni başvurular sona erdiğinde ilan edilecektir.

KATILIM

Başvuru sahibi; fikrin kendisine ait ve özgün olduğunu, isminin ve fikrinin başvuru ve sonuç aşamalarında yayınlanmasını, isminin ve fikrinin basılı ve/veya dijital herhangi bir mecrada kullanılmasını ve fikrin uygulanması halinde telif vb. talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt ederek yarışmaya başvuruda bulunabilir.

TAAHHÜTNAME

Başvuru sahibi; başvuru formundaki tüm bilgilerini doğru beyan ettiğimi, fikriyle ilgili olarak KızılhisarYEG kayıtlarının geçerli olduğunu, verdiği bilgilerde gerçeğe aykırı durumların saptanması halinde KızılhisarYEG tarafından alınacak (yarışma programından çıkarılma dahil) tüm kararlara uyacağını kabul ve taahhüt ederek yarışmaya başvuruda bulunabilir.

KVKK

Başvuru sahibi; başvuru formunda girdiği bilgilerin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, işlenebileceğini, kaydedilebileceğini, saklanabileceğini, güncellenebileceğini ve mevzuatın izin verdiği durumlarda 3. kişilerle paylaşılabileceğini kabul ve taahhüt ederek yarışmaya başvuruda bulunabilir.

İLETİŞİM

İlker Özmen

Telefon: 02585913046 – 05323646580

E-mail: bilgi@kizilyeg.org

Adres: Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi Z-11 Serinhisar / Denizli

BAŞVURU

Serinhisar İçin Bir Fikrim Var fikir ve proje yarışması başvuruları www.kizilyeg.org üzerinden yapılacaktır. Bir kişi en fazla 2 adet fikirle başvurabilir.

Serinhisar İçin Bir Fikrim Var – Başvuru Formu

https://www.bit.ly/SerinhisaricinBirFikrimVar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.